Opensuse server met Asus M4A87TD/USB3 moederbord RAID 5 configuratie

een hele goede dag allemaal,

dit moederbord van Asus M4A78T-E heeft in de ACL Hardware List de status dat alles werkt out of the box.

kan iemand mij bevestigen of opensuse server werkt met deze onboard raid controler in een raid5 configuratie?

vast bedankt.

Dag Hans,

Welkom hier.

Geen idee. De meeste mensen hier op de forums gebruiken geen hardware RAID, maar software RAID. Zit zelf ook helemaal niet in de hardware RAID configuratie.
Als aangegeven wordt dat e.e.a. out of the box werkt, kun je daar van uitgaan. Echt zeker weten doe je het pas als je het probeert.

Wat bedoel je precies met “openSUSE server”? Er is namelijk niet zoiets. Of heb je 't soms over SUSE Linux Enterprise Server? In dat geval moet je in de forums van Novell zijn, de kans dat er net iets een beetje anders is en wij je per abuis op het verkeerde spoor zetten speelt dan een rol.