Results 1 to 6 of 6

Thread: Powitalnia

Default Powitalnia

Witajcie! Miło mi zagościć na Waszej części forum! Marek z tej strony, użytkownik Tubleweed. Gorąco pozdrawiam!

Default Re: Powitalnia

Cześć!

to forum jest aktywne? bo coś mało aktywne się wydaje

Blog Entries
    6

Rzeczywiście. Świetność forum.suse.pl jest dawno za nami, ale jesteśmy, żyjemy.

Quote Originally Posted by pbojczuk View Post
    Rzeczywiście. Świetność forum.suse.pl jest dawno za nami, ale jesteśmy, żyjemy.
    Ciekawe ilu nas zostało ze starej gwardii. Paru starych dziadów, jak ja i Stefan, a reszta? Dzisiaj już nie da się wroga znaleźć na forum - ani starego ,ani nowego.
    Ale były to piękne czasy. Forum było rozgrzane do czerwoności.

Blog Entries
    6

szwagier, ale też internety się zmieniły. phpBB, smf, vBuletin, czy co tam jeszcze już nie są narzędziami do komunikacji. Wyparł je "gorszy pieniądz" mówiąc prawdziwym klasykiem.

Do tego kontakt na forach się nieco skorporacjonizował. Zapomnij dzisiaj erteemefnięciu delikwenta, bo się obrazi. Ło jejku, jakby mnie ktoś nie obsztorcował kiedyś, to pewnie wciąż nie umiałbym poszukać tego, czy innego zagadnienia, rozwiązania. Faktem jest, że jak ktoś umiał zacisnąć zęby, to nagle okazywało się, że pozorne złośliwości to jedynie forma, przez którą można znacznie wydajniej wymienić się doświadczeniem i jeszcze pośmiać do tego.

No to i ja się powitam, mimo,że już dwa wątki założyłem i marudzę, że nie umiem, nie wiem , nie działa.

Grafi, romansuje z linuxem od slackware 9 z przerwami. Od lat 6 -8 na debianie i klonach. Troche pooglądał fedorę za którą nie przepada delikatnie mówiąc, redhata nie znosi z wzajemnością.
    Odpalając win 10 płaczę i dostaje drgawek ale czasem używa bo musi. Acz używanie tegoż z własnej woli uważa za wysublimowany, perwersyjny masochizm.
    Chcesz coś zrobić? - Zrób to z łapy system będzie lżejszy , możejeszcze się czegoś naucze.
    Vi czy amacs? Vi i czasem nano.
    Czemu suse? Na debianie jest taka stabilnie, że aż nudno. Ubuntu jest ciężkie i ma zakurzone repozytoria.
    Tumbleweed jest chyba stabilniejszy od ubuńciaka mimo że paczki ma z wczoraj.

Grafi STFU